GVB halen weekend

Je GVB halen na 2 dagen met een weekendcursus bij erkende PGA Golfprofessionals op 20 locaties in Nederland.

  • 2 dagen golfles van een erkende PGA golfprofessional
  • totaalpakket van € 317 nu € 184

  • 100% garantie op je baanpermissie
  • NGF theorie examen inbegrepen
  • administratieve registratie bij de NGF

Via de onderstaande button schrijf je je direct in voor de 2 daagse cursus in een weekend. Elk weekend zijn er golfcursussen om je voor te bereiden op het behalen van je GVB op 20 locaties.

Bij de cursus is inbegrepen:

  • GVB halen in 2 dagen t.w.v. € 199,-
  • NGF theorie-examen t.w.v. € 39
  • officiele NGF registratie en NGF pas t.w.v € 84

Plus gratis:

  • Leenclubs t.w.v. € 7,50 per dag
  • Driving range ballen t.w.v € 15 per dag
  • Waardebon van € 50 voor Skymax golfset
  • Waardebon van € 25 voor Fast Fold trolley
  • Tot 25% greenfeekorting op ruim 25 golfbanen
  • Samenvatting golfregels en -begrippen
  • Toegang tot De NGF Golfacademie Online
  • Online NGF oefenexamens
GVB halen weekend cursus

Na de cursus je GVB/ hcp 54 halen

Je hebt gegarandeerd baanpermissie op de aangesloten golfbanen. Je moet na de cursus (met de golfprofessional) Qualifying kaarten lopen voor het behalen van je golfvaardigheidsbewijs met handicap 54. Heb je voldoende Stableford punten behaald? Dan kun je na het spelen van een Qualifying ronde (met de golfpro) je score online invullen en wordt je baanpermissie over gezet naar het golfvaardigheidsbewijs / GVB met hcp 54.

Direct je GVB/ hcp 54 halen in 1 dag kan ook, zelfs met garantie

Deze cursus volg je met maximaal 5/6 deelnemers, waardoor het een intensieve cursus is met veel persoonlijk aandacht. Na deze cursus behaal je met garantie het GVB en direct de handicap 54. Lees het artikel dat een undercover journalist van golfmagazine Golf.nl hierover schreef: Kun je golfer worden in 8 uur?

Programma GVB halen weekend

Tijdens de cursus worden alle onderdelen van het golfspel behandeld. Chippen, putten, pitchen en de swing en natuurlijk de nodige etiquette en veiligheidsregels. De cursus is inclusief een baanles om enkele holes te spelen onder begeleiding van de professional. Op deze wijze doe je op een plezierige en veilige manier baan ervaring op.

Dag 1

09:30 uur Ontvangst bij de receptie van de golfschool
10:00 uur Introductie golfprofessional en start cursus
12:30 uur Lunch (op eigen kosten)
13:00 uur Vervolg cursus
15:30 uur Einde eerste dag of start theorie cursus (optioneel € 35)

Dag 2

09:30 uur Ontvangst
10:00 uur Theorie examen
11:00 uur Vervolg cursus
12:30 uur Lunch (op eigen kosten)
13:00 uur Vervolg cursus
14:00 uur Baanles
16:00 uur Einde programma

© Golfacademie Nederland. Alle rechten voorbehouden.